KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 7884040
nr 788 4040
Tavla
Collage, Stilleben, rim51 x 38
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 17:11:09
28/10 17:42:50